УКРАЇНСЬКА РУССКИЙ
Про Нас Апарат "Ротекс" Чищення Каменю Чищення Фасадів Чищення Плит Чищення Металу
Наші Об'єкти Очищення Поверхні Чищення Цегли Чищення Даху Чищення Дерева Чищення Кузова

Піскоструйне очищення. Піскоструйний апарат "Ротекс".


Апарат Ротекс це найсучасніший і найкращий апарат який є на ринку на даний момент. Він може чистити все, від найніжніших поверхонь до найтвердіших.

Метод очистки полягає в подачі піску (можливо з водою) під тиском. На відміну від простих піскоструйних апаратів, пісок подається через пістолет не прямо, а в завихреному стані. Це кардинально зменшує можливість пошкодження поверхні.

Основна перевага піскоструйних машин такого типу в мобільності і швидкості. Живлення піскоструйного апарата відбувається за допомогою мобільного дизельного компресора. Ми можемо працювати як в місті так і за його межами. Це можуть бути горища, підвали, ангари і просто місця під відкритим небом. Оброблювана поверхня може бути як рівна так і рельєфна з важкодоступними місцями. Для роботи використовуються різні фракції піску. Це дає можливість очистити сильно забруднені місця.

Велика швидкість очистки масивних металевих конструкцій або кованих виробів піскоструйним апаратом дає можливість оперативно покрити їх фарбами або лаками ще до появи іржі.

Для ознайомлення з методами очистки ми проводимо презентації. Піскоструйний апарат "Ротекс" - це новітні технології очистки піском і водою без хімічних засобів.

піскоструйний аппарат піскоструйка